VPN Latvijā

Mūsdienās neviens nav pasargāts no hakeru uzbrukumiem tiešsaistē, tāpēc sagatavojām apskatu par VPN Latvijā. Lai gan ir vilinoši izmantot publiskos Wi-Fi tīklus, dažreiz tie ir kā klaji lauki interneta ļaundaru uzbrukumiem. Kā pasargāt sevi no šiem uzbrukumiem? NordVPN ir veidots, lai apkarotu šos hakeru uzbrukumus un aizsargātu tiešsaistes lietotāju personas datus. Ir vairāki iemesli, kāpēc izvēlēties VPN savu datu aizsardzībai.

Kas ir VPN?

atbildot uz jautājumu “Kas ir VPN”, varam teikt, ka VPN ir “virtuālais privātais tīkls”. Tie ir pakalpojumi, kas aizsargā jūsu interneta savienojumu un tiešsaistes privātumu. Šis “virtuālais privātais tīkls” izveido šifrētu tuneli jūsu datiem, aizsargā jūsu tiešsaistes identitāti, slēpjot IP adresi, un ļauj droši izmantot publiskos Wi-Fi tīklus.

“NĒ” nevēlamai izsekošanai

Ir daudz iemeslu, kāpēc izvēlēties NordVPN. Viens no tiem – VPN jūs pasargā no nevēlamas tiešsaistes izsekošanas. Starptautiskas aģentūras mēdz izsekot un apkopot jūsu tiešsaistes darbības. Piemēram, tiek ievākta informācija par to, ko jūs publicējat vai ar ko dalāties savos sociālo mediju kontos, arī tad, ja savu kontu esat izveidojuši kā slēgtu (ziņas redz tikai draugi). Tāpat mūsdienās vairs nav nemaz tik grūti piekļūt arī ziņām, kuras sūtat citiem, izmantojot tiešsaistes iespējas. VPN pasargā jūs no tā, slēpjot jūsu IP adresi. Jūs varat droši izmantot internetu un nebaidīties no nevēlamas informācijas izsekošanas.

Paslēp savu atrašanās vietu

Droši vien jebkuram no mums ir zināmi tie brīži, kad nezināmu iemeslu dēļ nevari noskatīties kādu video tiešsaistē vai izlasīt kādu tik ļoti interesējošu informāciju. Galvenokārt, tas ir tāpēc, ka šī informācija nav atļauta valstī, kurā jūs dotajā brīdī atrodaties. Tāpat ir daudz valstu, kurās cilvēkiem ir ierobežota vārda brīvība, nav pieejami noteikti interneta resursi, un katra ziņa, kura tiek nosūtīta kādam tiešsaistē, tiek pārbaudīta, kaut arī sūtītājs sākumā to nemaz nenojauš. Šāda situācija biežāk vērojama valstīs, kurās valda autoritārais režīms un katram, kurš pārkāpj noteikumus vai sūta ziņas ar “aizliegtu saturu”, var nākties saņemt bargu sodu. Šādas situācijas NordVPN var kļūt par ļoti labu sabiedroto. Tas palīdz slēpt jūsu atrašanās vietu, lai jūs varētu brīvi piekļūt informācijai un nebaidīties no tā, ka kāds lasīs jūsu personīgās ziņas.

Datorspēļu sabiedrotais

Ja esat liels tiešsaistes spēļu cienītājs, NordVPN jums ir obligāta lieta. VPN var pasargāt jūs no DDoS uzbrukumiem, satura ierobežojumiem, datu pārraides ierobežošanas un citām izplatītām problēmām, ar kurām ikdienā nākas saskarties datorspēļu faniem. Izmantojot NordVPN, varat aizmirst par nestabilu Wi-Fi savienojumu un izbaudīt drošu savienojumu.

Tiešsaistes pēdu nospiedums

Izmantojot VPN, jūs varat paslēpt daļu savu tiešsaistes pēdu nospiedumu – pārlūkošanas vēsturi. Tas ir lielisks veids, kā pārliecināties, ka jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nevarēs piekļūt visai jūsu pārlūkošanas vēsturei, kamēr jūs izmantojat internetu mājās.

Sāciet savu piedzīvojumu tūlīt

Jūs varat doties uz NordVPN mājaslapu – www.nordvpn.com un lejupielādēt pakalpojumu. Pieejama gan maksas, gan bezmaksas versija. Liels bonuss ir tas, ka pēc sava NordVPN konta izveidošanas tas dod iespēju vienu kontu pieslēgt līdz pat 6 ierīcēm. Izmantojot šo kontu, jūs varat pasargāt vairākas ierīces un droši tajās izmantot internetu. Tāpat NordVPN darbojas visās lielākajās operētājsistēmās un ierīcēs. Jums nav jāuztraucas par to, kurai operētājsistēmai dodat priekšroku – Windows, macOS, Android vai iOS. Esi gudrs un drošs lietojot internetu. Un atcerieties – labāk zināt nekā nožēlot!

 

Spread the love